میخواهیم بهترین  کتاب اصول طراحی کاراکتر را به شما معرفی کنیممن دانشجوی دانشگاه در رسانه های تعاملی هستم و این کتاب را برای مطالعه مستقل خریداری کردم. دوره های کارشناسی ارشد من اغلب با جنبه های خاص یا کاربردهای طراحی سروکار دارند ، اما من می خواستم درک بهتری از اصول طراحی کلی بدست آورم. خوشحالم از اینکه گزارش کردم این کتاب سرشار از اطلاعات طراحی است که می تواند توسط همه گونه طراحان مورد استفاده قرار گیرد!

به هر موضوع دو صفحه داده می شود - یک صفحه دارای متن بیشتر است و دیگری دارای تصاویری است که اصل طراحی را نشان می دهد یا نمونه می گذارد. علی رغم وقف به ظاهر مختصر به هر اصل ، این کتاب متراکم ، کارآمد است و از مینیمالیسم حمایت می کند ، بنابراین اگرچه ممکن است در عرض چند ثانیه بتوانید از یک اصل اسکن شوید ، باید زمان لازم را بخوانید و اطلاعات ارائه شده را مطالعه کنید تا همه چیز را خیس کنید. Lidwell یک کار فوق العاده در ارائه بررسی برخی از مهمترین اصول طراحی انجام می دهد. پیش بینی می کنم که این کتاب را در تمام بقیه مطالعات دانشگاه و فراتر از آن ارجاع دهم.

https://maktabtv.com/Courses/character-design/

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زگیل تناسلی فروشگاه اینترنتی خزر وب سایت آموزشی دبیر ریاضیات کنکور محمد مهدی قرائی فانکده - جک و اس و ام اس جدید کسب و کار اینترنتی جلوه ی مهتاب wefjjjjj فارسی گات Jasmine ستاره