23 کتاب درباره اصول طراحی کاراکتر شما باید بخوانید 
من اغلب ذکر می کنم که چگونه بسیاری از کتاب ها را می خوانم و چه مقدار از آنچه که در اینجا می خوانید از طریق یک کتاب طراحی یا کتاب دیگر به من رسیده است. شاید به همین سادگی کسی از من بپرسد کدام کتابهایی را که خوانده ام و توصیه می کنم. احتمالاً وقت آن است که من به چند مورد از آنها اشاره کردم.

کتاب در قفسه کتاب

من می خواهم یک بخش مرور کامل کتاب از سایت ایجاد کنم که در آن بتوانم بررسی های کامل تری ارائه دهم و جزئیات بیشتری را در حد امکان برای ارائه تصمیم در اختیار شما قرار دهم. از آنجایی که من هنوز به دنبال ایجاد بخش آن نبودم امیدوارم که این پست هم اکنون کافی باشد.

توجه: در زیر هر کتاب پیوندهایی به آمازون و بارنز و نوبل وجود دارد. پیوندهای B&N پیوندهای وابسته ای هستند ، بنابراین اگر بخواهید خریداری کنید ، دو دلار می فروشم. هیچ پیوند وابسته ای به کتاب ها در آمازون وجود ندارد.

در بیشتر موارد قیمت ها در هر فروشگاه تقریباً یکسان است ، اگرچه در چند مورد کتاب در آمازون به طور قابل توجهی ارزان تر است. در حالی که من به نسخه شومیز مرتبط شده ام ، برخی از این کتاب ها دارای نسخه های دیجیتالی نیز هستند.

مبانی طراحی
دو کتاب زیر به عنوان مقدمه ای برای طراحی خوب هستند. آنها دو کتاب اول هستند که من قبل از اینکه طراح شوم ، در این زمینه خوانده ام.

کتاب طراحی غیر طراحان

کتاب طراحی غیر طراحان
توسط رابین ویلیامز

درست مانند آنچه عنوان میگوید. اگر شما یک طراح هستید ، این کتاب برای شما است. سری پست های من در زمینه اصول طراحی کاملاً مربوط به چیزی است که من خواندن آن را یاد گرفتم.

اطلاعات در اینجا شما را به بهترین طراح جهان تبدیل نمی کند ، اما شما را با اصول اساسی طراحی آشنا می کند که شما را از طراح آماتور می گیرد و شما را در مسیر حرفه ای شدن قرار می دهد.

https://maktabtv.com/Courses/character-design/

جیم کراوز مجموعه ای از کتاب ها را برای ارائه اطلاعات عملی به طراحان نوشت. منظور آنها این است که بتوانند به سرعت همه چیز را جستجو کنند. او کتابهایی در زمینه انتخاب یک طرح رنگی یا پیدا کردن یک تایپ علاوه بر این یکی دارد.

Index Basic Design با تمرینات و راهنمایی های سریع در مورد اصول مختلف طراحی پر شده است. این عمیق تر از آنچه که پوشش می دهد از کتاب طراحی غیر طراحان است و پایه خوبی را برای برخی از کتابهای ذکر شده در زیر به شما می دهد.
هر دو کتاب زیر کلاسیک شده اند و هر کدام یک کتاب پیگیری در لیست خواندن آینده من دارند.

فکر نکن

فکر نکن
توسط استیو کروگ

شاید کتاب مقدس قابل استفاده برای کارشناسان غیر قابل استفاده باشد. این امر بر طراحی وب متمرکز است و همه چیز از پیش فرض عدم توجه بازدید کنندگان به منظور انجام وظایف بیشتر از آنچه در این زمینه انجام می شود ، ناشی می شود.

این یک خواندن سریع است که با اطلاعات و مثال های زیادی از تصاویر همراه است. بخش اعظم آنچه در کتاب است ، اکنون به یک رویه قابل استفاده برای حس مشترک تبدیل شده است.

https://maktabtv.com/Courses/character-design/

این کتاب کمی عمیق تر درباره طراحی موارد قابل استفاده است. مجموعه پستهای من در مورد به حداقل رساندن خطاها ، عمدتا از آنچه در اینجا نوشته شده است ، ناشی می شود

دون نورمن کتاب را با داستانهای زیادی از زندگی واقعی با طراحی غیرقابل استفاده و پر کاربرد می پراند که باعث می شود ضمن به اشتراک گذاشتن اصول محکم ، از خواندن این کتاب لذت ببرد. پس از خواندن آن ، دوباره به اشیاء معمولی نگاه نمی کنید.

آمازون
بارنز و نوبل
اصول طراحی و عناصر طراحی
هر یک از کتاب های زیر به اصول مختلف طراحی و / یا کار با عناصر طراحی مانند خط و شکل توجه دارند. من از اولین کتاب ایده های پست زیادی گرفته ام که نمی توانم همه آنها را فهرست کنم.

اصول جهانی طراحی

اصول جهانی طراحی
توسط ویلیام لیدول ، کریستینا هولدن ، جیم باتلر

این کتاب تلاشی برای شروع گفتگو در مورد 125 اصل مختلف طراحی است. هر اصل در یک صفحه واحد در کنار صفحه نمونه هایی از دنیای واقعی پوشانده شده است.

یکی از کتابهای طراحی مورد علاقه من با تمام جنبه های مختلف آن را پوشش می دهد. این کتاب در مورد مکان قرار دادن یک خط یا شکل برای استفاده در ارتباط با چیزی نیست. در عوض ، به مواردی مانند روانشناسی در مورد تعصب جذابیت و قانون هیک می پردازد.

آمازون
بارنز و نوبل
عناصر طراحی: کتابچه راهنمای سبک

عناصر طراحی: کتابچه راهنمای سبک
توسط تیموتی سامارا

عناصر Design از طریق عناصر مختلف در دسترس یک طراح مانند فرم و فضای ، نقطه ، خط ، سطح و حجم قرار می گیرد و به هر دو نوع و تصویر نگاه می کند.

مجموعه پست های من در مورد عناصر طراحی ، عمدتا از همین کتاب است. این یک کتاب عالی برای به دست آوردن پایه ای محکم از عناصر مختلف طراحی و نحوه استفاده از آنها است.

آمازون
بارنز و نوبل
عناصر طراحی گرافیکی

عناصر طراحی گرافیکی
توسط الکس وایت

این یک کتاب کوتاه تر است ، اما یک کتاب همراه با اطلاعات است. این بسیاری از موضوعات مشابه عناصر طراحی بالا را در بر می گیرد. الکس وایت چیزهای بی نظیری را در پیش می گیرد ، بنابراین شما در چندین موضوع منظره متفاوتی می گیرید.

من کمی در مورد کار با wi آموختم

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : کتاب ,طراحی ,مورد ,عناصر ,اصول ,استفاده ,عناصر طراحی ,کتاب طراحی ,مختلف طراحی ,قابل استفاده ,طراحی کتابچه ,طراحی کتابچه راهنمای ,اصول مختلف طراحی ,courses character design
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قاب چوبی اخبار سئو و دیجیتال مارکتینگ گالیا Dalma کارشناسی ارشد تحقیقات آموزشی - مرکز گناباد موج کویر سردار قاسم سلیمانی تبليغات در گوگل با کمترين هزينه خرید و فروش و رهن و اجاره